Regulament

Regulament !!!

1.Regula de baza o constituie cuvantul 'Fair-play'.Chiar daca pierdeti un meci va trebui sa confirmati rezultatul
2.Jucatorii se angajeaza sa respecte programul de desfasurare al meciurilor, nu se vor accepta amanari decat in cazuri extreme.
3.Nedisputarea nemotivata a maxim 2 mecirui de cupa va duce la excluderea jucatorului respectiv, iar meciurile vor fi pierdute cu scorul de 0-3 pana la finalizarea cupei.
4.Nu iesiti din joc pana nu se termina meciul!! Daca se dovedeste ca acest lucru s-a facut intentionat meciul va fi pierdut cu 0-3 . Daca un meci s-a intrerupt intr-un anumit minut,
se va mai juca o partida dar exact cate minute au mai ramas pana la final, rezultatele se vor aduna si acela va fi rezultatul final.
5.La finalul fiecarui meci (90 de minute), rezultatul va fi trecut la sectiunea " Pune Rezultatul " (de cel care castiga meciul)
6.Inaintea unui meci, cei doi adversari vor discuta pe Yahoo Messenger toate detaliile necesare. (Ora de disputare a meciului va fi stabilita din timp de catre cei doi jucatori ).
7.Atentie in fiecare zi se va juca cel putin un meci ( care nu va respecta programul meciurilor va fi eliminat si inlocuit ) ( si nu va mai putea sa se inscrie in acest campionat )